Muzyczna dusza GoldenLine

Co robi ekipa GoldenLine na klubowych imprezach firmowych? Oprócz tych oczywistych aktywności, o których głośno nie będziemy mówić… to gra i śpiewa! I to bynajmniej nie hity ogniskowe. ;) Mamy w naszej ekipie muzyków z prawdziwego zdarzenia – mających zespoły, fanów, grających koncerty, biorących udział w konkursach muzycznych i takich, co po prostu lubią i praktykują bardziej amatorsko. Zamiłowania muzyczne – co muzyk to inne: od bardzo ciężkich brzmień po liryczne klimaty.

Jeżeli robimy karaoke to z żywym bandem GoldenLine. Mamy trzech basistów, dwóch gitarzystów, klawiszowca i kilku wokalistów z zamiłowania. Na pewno jest też kilka jeszcze nieodkrytych talentów, które, mamy nadzieję, wyjdą z cienia na najbliższej imprezie. Do pełni szczęścia brakuje nam od lat perkusisty. Ideałem byłby perkusista – programista, nienagannie czujący rytm! Jeżeli to właśnie ty – nie każ nam dłużej czekać! ;)

Na co nas stać? Uwierzcie – na wiele! Próbkę naszych możliwości można będzie usłyszeć wkrótce, więc zaglądajcie regularnie, bo będzie naprawdę ciekawie!

Muzyczna dusza GoldenLineMuzyczna dusza GoldenLineMuzyczna dusza GoldenLineMuzyczna dusza GoldenLineMuzyczna dusza GoldenLineMuzyczna dusza GoldenLine

Opublikowane w Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.